ТАБЛИЦЯ

Чемпіонату Дніпропетровської області з шашок-64 серед чоловіків

(13-21.04.2019, м. Дніпро)

Учасники

Розряд

Регіон

Рейтинг

1

2

3

4

5

6

7

Очки

Місце

1

Іванов Кирило

мс

Кам'янське

2561

16/2

3/2

5/2

6/2

2/1

4/2

7/2

13

1

2

Панченко Анатолій

мс

Дніпро

2545

13/2

11/2

6/2

4/2

1/1

3/2

5/2

13

2

3

Губарєв Ігор

км

Кам'янське

2468

12/2

1/0

7/2

5/1

17/2

2/0

11/2

9

3

4

Овсепян Грігор

мс

Дніпро

2449

7/2

15/2

19/2

2/0

12/2

1/0

6/1

9

4

5

Малий Антон

1

Петриківський р-н

2307

17/2

18/2

1/0

3/1

9/1

8/2

2/0

8

5

6

Дудник Микола

1

Кам'янське

2270

+/2

9/2

2/0

1/0

10/1

12/2

4/1

8

6

7

Прокопенко Микола

мс

Дніпро

2527

4/0

8/2

3/0

16/2

15/2

9/2

1/0

8

7

8

Зебзєєв Артем

1

Кам'янське

2271

15/0

7/0

16/2

18/2

14/2

5/0

13/2

8

8

9

Яворський Володимир

1

Верхньодніпровськ

2280

19/2

6/0

14/1

10/2

5/1

7/0

12/1

7

9

10

Медич Максим

1

Дніпро

2250

11/1

13/0

18/2

9/0

6/1

14/1

19/2

7

10

11

Пилипенко Віктор

км

Дніпро

2375

10/1

2/0

12/0

+/2

13/1

17/2

3/0

6

11

12

Капаций Сергій

км

Синельниково

2243

3/0

16/1

11/2

13/2

4/0

6/0

9/1

6

13

13

Могильний Вячеслав

км

Васильківка

2300

2/0

10/2

15/1

12/0

11/1

19/2

8/0

6

12

14

Заводсков Олександр

1

Кам'янське

2271

18/0

17/2

9/1

15/1

8/0

10/1

16/1

6

14

15

Мухоморов Олександр

1

Марганець

2279

8/2

4/0

13/1

14/1

7/0

16/1

-

5

18

16

Таранюк Василь

км

Апостоловський р-н

2343

1/0

12/1

8/0

7/0

+/2

15/1

14/1

5

15

17

Байєр Святослав

1

Дніпро

2250

5/0

14/0

+/2

19/2

3/0

11/0

18/1

5

16

18

Шолудько Антон

1

Дніпро

2224

14/2

5/0

10/0

8/0

19/0

+/2

17/1

5

17

19

Кобзев Тимофій

1

Кам'янське

2250

9/0

+/2

4/0

17/0

18/2

13/0

10/0

4

19

 

 

 

 

 

ТАБЛИЦЯ

Чемпіонату Дніпропетровської області з шашок-64 серед жінок

(м. Дніпро, 13-21.04.2019)

Учасники

Розряд

Регіон

Рейтинг

1

2

3

4

5

6

7

8

Очки

Місце

1

Коротка Олена

гр

Кам'янське

2615

Х

1

2

2

2

2

2

2

13

1

2

Губарєва Ольга

мс

Кам'янське

2437

1

Х

2

2

2

2

2

2

13

2

3

Вовк Альона

км

Кам'янське

2291

0

0

Х

2

2

2

2

2

10

3

4

Губарєва Анастасія

1

Кам'янське

2134

0

0

0

Х

2

2

2

2

8

4

5

Федоренко Наталія

1

Дніпро

2178

0

0

0

0

Х

2

1

2

5

5

6

Острецова Марія

1

Дніпро

2150

0

0

0

0

0

Х

2

2

4

6

7

Пудікова Ірина

1

Дніпро

2099

0

0

0

0

1

0

Х

2

3

7

8

Снєгур Юліана

1

Дніпро

2109

0

0

0

0

0

0

0

Х

0

8

 

            Додатковий матч за 1-2 місця Коротка О. – Губарєва О. 3:1